pjka

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob jsou velmi podobné ve srovnání s půjčkami od soukromých investorů. Princip je velmi podobný, akorát se jedná o nižší částky. Půjčky od soukromých osob jsou v řádu několika tisíců korun a jejich vyřizování je vždy na osobní bázi.

Průběh vyřízení půjčky od soukromé osoby:

Obvykle se jedná o osoby v daném regionu a místě, které mají přebytek volných peněžních prostředků na určitou dobu. V bance na spořících účtech nevydělají prakticky nic, takže se snaží peníze investovat. A právě investice v podobě půjčky jiné osobě je podstatně výnosnější, ale logicky je s ní pro soukromou osobu, která půjčuje peníze, spojeno i vyšší riziko. Tedy riziko, že dlužník peníze nevrátí. Právě proto jsou tyto půjčky úročeny vyššími procenty, než půjčky v bankách, protože soukromé osoby mají obvykle menší šanci a pravomoc případný spor rychle a nenákladně vyřešit.

Podklady pro půjčky od soukromých osob:

Žádný soukromý poskytovatel půjček prakticky nepotřebuje žádné detaily o žadateli o půjčku. Stačí dva doklady totožnosti na prokázání své identity a půjčka od soukromé osoby je na světě. Obvykle se vše řeší smlouvou o půjčce případně podpisem směnky s udanou dobou splatnosti. Směnka má tu výhodu, že je v ní vše přesně sepsáno, garantováno a je dobře vymahatelná.

Výhody a nevýhody půjček od soukromých osob:

Půjčky od soukromých osob jsou snadno k dostání. Není vyžadována přílišná administrativa. Žádné nahlížení do registru či prokazování bonity. Vše se uskutečňuje na bázi osobního setkání a projednání podmínek. Vždy domluva dvou rovnocenných stran. Nevýhodou je vyšší úrok, nižší doby splatnosti a potenciální rizikovost při nesplácení, jelikož taková nesplacená směnka putuje během mžiku k exekutorovi, který nejenže zabavuje majetek a obstavuje účty, ale navíc si k původní dlužné částce přidá i své vlastní náklady, které mohou v konečném důsledku velikost původní půjčky i převýšit.

Akční nabídka půjček:

Krátkodobé a rychlé půjčky ihned do 5 minut na účtu u nás můžete získat bez poplatků u první půjčky.

XXL inzerce půjček je rychlá a dostupná inzerce půjček pro každého.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro každého po celé ČR.

Pokud hledáte dostupné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí neváhejte nás kontaktovat na našich internetových stránkách.

Máme pro Vás nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 166000 Kč bez zástavy majetku.

Rychlé vyřídíme nebankovní půjčky na směnku pro klienty v trvalém pracovním poměru.

Nemáte z jakýchkoliv důvodů šanci získat půjčku od bankovncíh či jiných nebankovních institutů? Pak jsou půjčky od soukromých osob tím pravým řešením!

Rychlí přehled nabídky
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server