pjka

Půjčky na směnku

Půjčka na směnku je rychlé a elegantní řešení při finančních problémech či akutní potřebě nějaké půjčky. Jde o půjčku prostřednictvím cenného papíru, se kterým je možné svévolně obchodovat. Jde o vhodně a bezpečně zajištěnou půjčku, takže je i z řad věřitelů o takový finanční nástroj rozhodně zájem. Fakticky dochází k vyřízení a sepsání půjčky na směnku okamžitě při první schůzce. Jediný kontakt a peníze jsou žadateli k dispozici. Směnka jako taková je taxativně vymezena v zákoně a díky tomu obě strany při smluvním vztahu přesně vědí, jaké jsou jejich práva a povinnosti.

Náležitosti směnky:

Je velmi důležité, aby směnka měla požadované náležitosti. Jinak je totiž neplatnou. V zákoně jsou všechny tyto podmínky stanoveny. Jde především o označení, že se jedná o směnku, což musí být napsáno přímo na dané listině. Dále je třeba bezpodmínečné vyjádření dlužníka, že zaplatí danou částku obvykle navýšenou o úroky či pevně stanovenou sumu. Následně se specifikují datum místo splatnosti, kdy musí dlužník peníze bezodkladně předat. Vše pokračuje datem a místem vystavení směnky a podpisem. Pokud směnka tyto náležitosti obsahuje, je ji možné považovat za cenný papír a smluvní vztah může vzniknout. Peníze jsou poskytovány oproti směnce prakticky okamžitě. Ostatní podstata směnky a tedy i půjčky na směnku je plně v režii obou stran. Proto jde o velmi flexibilní půjčku, jelikož si mohou obě strany upravit další podmínky k obrazu svému.

Výhody a nevýhody půjčky na směnku:

Pro dlužníka má směnka jasnou výhodu, že ví přesně, kdy a kde musí peníze zaplatit. Obvykle není nutné splácet pravidelně, ale až po určitém období celou sumu navýšenou o příslušný úrok nebo pevnou částku. Další výhodou je rozhodně rychlost předání peněz. U půjčky na směnku se poskytují peníze přímo proti podepsání dokumentu. I pro věřitele má půjčka výborné vlastnosti, jelikož se jedná o velmi dobře zákonně ošetřený instrument, takže vymahatelnost a právní odpovědnost ze směnky je daná. Dlužník proto musí důsledně dodržovat povinnosti, které mu z půjčky na směnku vyplývají, protože při případném sporu u soudu je obvykle prohrávající stranou. Určitou nevýhodou může být stanovení úroku, jelikož jde o odhad budoucích hodnot, takže v případě neočekávaného vývoje úrokových sazeb může jedna strana vztahu vydělat či naopak.

Akční nabídka půjček:

Krátkodobé a rychlé půjčky ihned do 5 minut na účtu u nás můžete získat bez poplatků u první půjčky.

XXL inzerce půjček je rychlá a dostupná inzerce půjček pro každého.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro každého po celé ČR.

Pokud hledáte dostupné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí neváhejte nás kontaktovat na našich internetových stránkách.

Máme pro Vás nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 166000 Kč bez zástavy majetku.

Rychlé vyřídíme nebankovní půjčky na směnku pro klienty v trvalém pracovním poměru.

Nemáte z jakýchkoliv důvodů šanci získat půjčku od bankovncíh či jiných nebankovních institutů? Pak jsou půjčky od soukromých osob tím pravým řešením!

Rychlí přehled nabídky
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server