pjka

J & T BANKA, a.s.

J&T Banka – poměrně silná bankovní společnost, působící na našem finančním trhu od roku 1988. Od této doby je J&T Banka velmi úspěšná a má spoustu klientů.

J&T Banka si klade velké cíle již od doby svého vzniku. Má také vysoké požadavky na klientelu. Půjčku si tak od J&T Banka nemůže zřídit kde kdo.

J&T Banka se zaměřuje především na vysoce privátní klienty, nenabízí standardní úvěry, podmínky pro zřízení úvěrů jsou velice přísné. Kromě úvěrů se banka zajímá o finanční inženýrství. Díky tomuto zájmu má tak vysoké zisky.


Adresa:
J & T BANKA, a.s.
Pobřežní 297/14, 186 00 Praha-Karlín

http://www.jtbank.cz
Telefon WORK: +420 221 710 111
Fax FAX: +420 221 710 211
E-mail: EMAILinfo@jtbank.cz

Akční nabídka půjček:

Krátkodobé a rychlé půjčky ihned do 5 minut na účtu u nás můžete získat bez poplatků u první půjčky.

XXL inzerce půjček je rychlá a dostupná inzerce půjček pro každého.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro každého po celé ČR.

Pokud hledáte dostupné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí neváhejte nás kontaktovat na našich internetových stránkách.

Máme pro Vás nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 166000 Kč bez zástavy majetku.

Rychlé vyřídíme nebankovní půjčky na směnku pro klienty v trvalém pracovním poměru.

Nemáte z jakýchkoliv důvodů šanci získat půjčku od bankovncíh či jiných nebankovních institutů? Pak jsou půjčky od soukromých osob tím pravým řešením!

Rychlí přehled nabídky
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server