pjka

Citibank Europe plc

Citibank – banka s dobrým jménem, od doby svého vzniku si získala celou řadu spokojených klientů a patří mezi silné bankovní instituce.

Historie Citibank je vskutku rozsáhlá, spadá až do začátku 19. století. V této době však měla banka zcela jinou podobu i název. Největší počet klientů této banky je na území Spojených států amerických. Citibank byla v roce 2007 vyhlášena jako největší banka v USA.

Cílem Citibank je vyhovět všem požadavkům klientů a vyjít jim vstříc. Produkty nabízené touto bankou jsou rozsáhlé a velice přívětivé.


Adresa:
Citibank Europe plc
Bucharova 2641/14, 155 00 Praha-Stodůlky

http://www.citibank.cz
Telefon WORK: +420 233 062 211
Fax FAX: +420 233 061 617

Akční nabídka půjček:

Krátkodobé a rychlé půjčky ihned do 5 minut na účtu u nás můžete získat bez poplatků u první půjčky.

XXL inzerce půjček je rychlá a dostupná inzerce půjček pro každého.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro každého po celé ČR.

Pokud hledáte dostupné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí neváhejte nás kontaktovat na našich internetových stránkách.

Máme pro Vás nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 166000 Kč bez zástavy majetku.

Rychlé vyřídíme nebankovní půjčky na směnku pro klienty v trvalém pracovním poměru.

Nemáte z jakýchkoliv důvodů šanci získat půjčku od bankovncíh či jiných nebankovních institutů? Pak jsou půjčky od soukromých osob tím pravým řešením!

Rychlí přehled nabídky
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server