pjka

Českomoravská stavební spořitelna, a.s.

Českomoravská stavební spořitelna – bankovní instituce s velmi silným zázemím mnoha společnosti. Patří mezi velmi oblíbené banky s dobrým jménem.

Českomoravská stavební spořitelna existuje již od roku 1993. Spořitelna se neustále vyvíjí a snaží se maximálně vyjít vstříc svým klientům. Do povědomí široké veřejnosti se dostala především díky reklamní kampani „spoření s liškou“, které spořitelnu dosti proslavilo.

Základní a nejoblíbenější produkt Českomoravské stavební spořitelny je stavební spoření, od doby vzniku tato spořitelna uzavřela více než 5 milionů smluv. Kromě stavebního spoření jsou k dispozici i hypotéky.

Adresa:
Českomoravská stavební spořitelna, a.s.
Vinohradská 3218/169, P.O.Box 117, 100 00 Praha-Strašnice

http://www.cmss.cz
Telefon WORK: +420 225 221 111
Fax FAX: +420 225 229 999
E-mail: EMAILinfo@cmss.cz

Akční nabídka půjček:

Krátkodobé a rychlé půjčky ihned do 5 minut na účtu u nás můžete získat bez poplatků u první půjčky.

XXL inzerce půjček je rychlá a dostupná inzerce půjček pro každého.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu pro každého po celé ČR.

Pokud hledáte dostupné nebankovní půjčky kde opravdu půjčí neváhejte nás kontaktovat na našich internetových stránkách.

Máme pro Vás nebankovní půjčky kde opravdu půjčí až do výše 166000 Kč bez zástavy majetku.

Rychlé vyřídíme nebankovní půjčky na směnku pro klienty v trvalém pracovním poměru.

Nemáte z jakýchkoliv důvodů šanci získat půjčku od bankovncíh či jiných nebankovních institutů? Pak jsou půjčky od soukromých osob tím pravým řešením!

Rychlí přehled nabídky
Snubní prsteny POLOMIO. Jak zjistit správnou velikost zásnubního prstenu a snubního prstenu. Svatební prsteny budou tak jedinečné, jak jedinečně si je vytvoříte. Jak s přehledem zvládnout žádost o ruku. Jak mít svatební prsteny z hvězdného prachu. Proč snubní prsten osázet drahými kameny? 12 tipů, jak vybrat snubní prsten a nezbláznit se. Víte, že ke zpečetění vašeho příběhu lásky, potřebujete prsteny celkem 3? Jak vybírat svatební zásnubní prsteny? Proč si při výběru svatebního prstenu dát na čas? Z jakého materiálu si nechat vyrobit svatební prsteny?

Hosted on MyDreams VPS server